Zimowe Mistrzostwa Polski 13 latków

Ostrowiec Świętokrzyski organizował MP12latków. Obecnie najlepsza polska arena pływacka gościła ponad 100 klubów z całego kraju. Piatkę Konstantynów reprezentowali Justyna Burska, Paula Marciniak, Szymon Tosik. Podobnie jak ich starsi koledzy na najważnieszej zimowej imprezie zaprezentowali wysoką formę poprawiając rekordy życiowe. Zadowolenie rosło wraz z każdym finałem, do którego się zakwalifikowali. Poniżej prezentuje osiągnięcia zawodników Roberta Bujnowicza i Mariusza Wędrychowicza:Burska Justyna

  • IX miejsce na 400 dowolnym
  • XIX miejsce na 200 dowolnym
  • XXIV miejsce na 100 dowolnym

Paula Marciniak

  • X miejsce na 200 zmiennym
  • XV miejsce na 200 grzbietem
  • XVI miejsce na 50 motylkiem
  • XVII miejsce na 100 grzbietem

Szymon Tosik

  • XVI miejsce na 200 klasycznym
  • XXV miejsce na 100 klasycznym
  • LII miejsce na 100 zmiennym

Gratulacje!!! Wyniki MP13latków