Puchar Burmistrza

XII Zawody o Puchar Burmistrza miasta Konstantynowa Łódzkiego rozegrano na basenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie. Ponad 180 osób z 11 ekip województwa łódzkiego rywalizowało że sobą na pięciu dystansach o miano najlepszego zawodnika. Wygrała Ścieszko Ewa ze Startu Łódź uzyskując najbardziej wartościowy wynik w kategorii OPEN. Zawodnicy Piątki Konstantynów podopieczni Mariusza Wędrychowicza, Roberta Bujnowicza, Tomasz Kotusa na swoim terenie również nie zawiedli. Uzyskując kolejne rekordy życiowe i zajmując najwyższe miejsca w młodszych kategoriach do 15lat i do 12lat. Zresztą najlepszą zawodniczką do lat 15 została Justyna Burska, a zawodnikiem Dawid Szwedzki. Do lat 12 drugi wynik punktowy uzyskał Piotr Koziak, a trzecie miejsce zajęła Gabrysia Bakies. Sponsorem upominków dla najlepszych zawodników na zawodach w konstantynowie był ZIMNY autoryzowany dealer SKODYGRATULACJE!!! WYNIKI
Galeria trenera Wędrychowicza