Mistrzostwa Młodzików 12 lat

Dziś 11.04. zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Młodzików województwa łódzkiego. Na obiekcie Startu rywalizowało ze sobą 17 ekip. UKS „Piątka” uplasował się na drugiej pozycji w klasyfikacji zespołowej. Zawody o miano najlepszej drużyny młodzików na 2008 rok były jednocześnie kwalifikacją na Mistrzostwa Polski 12latków. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza uzyskali bardzo mocne wyniki, ponownie poprawiając życiówki. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne zestawienie wyników przez PZP, przypominam że bezpośredni awans uzyskuje pierwsza 36 z całej Polski. Poniżej przedstawiam miejsca naszych zawodników na arenie wojewódzkiej: