Mistrzostwa Klas II-ch

Zakończyły się Mistrzostwa Województwa Klas II-ch. Z każdą kolejną rundą zawodnicy z rocznika 99 prezentowali wyższe umiejętności ostatecznie plasując się w punktacji drużynowej na VI pozycji wśród 15 łódzkich klubów. W III rundzie rozgrywanej na basenie 149 SP spośród podopiecznych Ani Pogodzkiej punkty zdobywali:

• Patrycja Rzońca zajmując II miejsce na 25 klasycznym oraz VI miejsce na 50 dowolnym
  • Michałowska Martyna zajmując III miejsce na 25 klasycznym oraz VI miejsce na 50 grzbietowym.
  • Sztafeta Dziewcząt Patrycja Rzońca, Martyna Michałowska, Patrycja Adamus, Martyna Dzikowicz zajmując VII miejsce na 4×50 dowolnym
  • Patrycja Adamus zajmując X miejsce na 25 klasycznym
  • Paweł Udalski zajmując X miejsce na 50 grzbietowym
  • Sztafeta Mężczyzn Paweł Udalski, Sikora Kacper, Świercz Wiktor, Galewski Michał zajmując X miejsce na 4×50 dowlnym