III runda o Puchar ŁOZP

Zakończyła się III runda o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na długim basenie 50metrowym. Wśród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza w strefie medalowej znaleźli się: Sebastian Dobrowolski, Szwedzki Dawid, Marciniak Klaudia, Bakies Gabrysia, Fisiak Przemysław, Miernik Emil, Tosik Szymon, Marciniak Paula, Mizerski Piotr, Stępień Daniel, Burska Justyna, Zbrojewska Michalina, Koziak Piotr. Ponad połowa zawodników z 24osobowej kadry Piątki Konstantynów wywalczyła miejsce na pudle. Stan medalowy przedstawia się następująco 6 złotych, 5 srebrnych, 6 brązowych na 24 zgłoszonych zawodników. Zapraszamy do działu czytaj, gdzie przedstawiono zawodników, którzy w klasyfikacji punktowej zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce w danej kategorii wiekowej. Gratulacje !!! Wyniki Zawodów