Obóz 2008

Dziś 31.08.2008 zakończyły się się wakacje na sportowo zorganizowane przez UKS Piątkę Konstatynów. Zakopane gościło nas już wcześniej ale nigdy w liczbie 73 uczestników jak to miało miejsce w tym roku. Tatry zachodnie znalazły już swoich pogromców. W sumie każda z grup postawiła stopę na szlakach od Chochołowskiej Doliny do Doliny Suchej Wody. Kasprowy, pasmo Czerwonych Wierchów, Wołowiec to tylko niektóre szczyty zdobyte przez Naszych podopiecznych. Kto wie może przyszłym roku podbijemy Tatry Wysokie :). Pomimo wielu wycieczek nie brakowało czasu na liczne rozrywki. Najgłośniejsze to kabaretowy wieczór młodszych i oczywiście chrzest roczników 97, 98, 99 – Zobacz Galerię:). O nasze brzuchy dbali Darek i Małgosia Król w pensjonacie U Florka. Po takich posiłkach niestraszne były kolejne wyprawy organizowane przez trenerów :).
A od 1 września czas na zabawę w wodzie:) – nie tylko wy nie możecie się doczekać:). Dozobaczenia!!!
Zapraszamy do galerii młodszej grupy
Zapraszamy do galerii grupy starszej+kilka zdjęć z chrztu
Zakopane grupa z Lipca

Obóz sportowy współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki