Miting pływacki w Kaliszu 11.10.2008

III Miting pływacki o puchar prezydenta miasta Kalisza był bardzo udany dla zawodników Piątki Konstantynów. Zwycięstwa indywidualnie, w sztafetach, nowe rekordy życiowe, a w kalasyfikacji punktowej o miano najlepszego zawodnika III-ego Mitingu pływackiego o puchar przezydenda miasta Kalisza – ścisła czołówka. Wśród 357 uczestników z 24 klubów w swoich kategoriach wiekowych najlepiej spisali się:

rocznik 98

• Zwycięstwo Żanety Krawczyk
  • Madajska Ewa IX pozycja
  • Twardowska Agata XII pozycja
  • Jędrzejczyk Filip XIV pozycja
  • Sobczak Kamila XV pozycja

rocznik 96

• Gabrysia Bakies II pozycja
  • Zbrojewska Michalina VI pozycja
  • Marcinika Kludia X pozycja
  • Koziak Piotr X pozycja

rocznik 95

• Tosik Szymon III pozycja
  • Marciniak Paula V pozycja
  • Burska Justyna VIII pozycja

Gratulacje!!! Wyniki Zawodów
Prawdziwie sportowy nastrój stworzyła silna grupa rodziców z konstantynowa (państwo Owczarek, Marciniak, Zbrojewscy, pani Stępień i Jędrzejczyk, panów Bakies, Jasiak, Koziak, Pachla). Dzięki nim III Miting w Kaliszu na długo pozostanie w naszej pamięci :). Zarząd klubu dziękuje za pomoc w przeprowadzeniu zawodów naszym sonsorom Plus Dachy oraz restauracji RELAX.
Zapraszam do działu czytaj Wymieniono w nim wszystkie indywidualne sukcesy oraz zamieszczono linki do zdjęć p Owczarka Zapraszamy