Mistrzostwo drużynowe młodzików

 

Klubowe Mistrzostwo województwa łódzkiego 12-13latków w sezonie 2008 zdobyła PIĄTKA KONSTANTYNÓW.

We wtorek 04.11 rozegano ostatnią, decydującą – III rundę Ligii Młodzików. Bezkonkurencyjna okazła się Piątka Konstantynów zwyciężając w III rundzie i w całym cyklu zawodów. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza uzyskując wiele wartościowych wyników plasowali się w trójce najlepszych zawodników poszczególnych konkurencji. Natomiast 90% zawodników wywalczyła miejsce w pierwszej dziesiątce. Najwięcej punktów dla drużyny zdobywali: Tosik Szymon, Burska Justyna, Marciniak Paula, Bakies Gabrysia, Derfla Marcin.

GRATULACJE!!!

Wyniki i miejsca najlepszych w rozszerzeniu.Wyniki

  • Tosik Szymon I m-ce 100 klasycznym oraz I m-ce 200 zmiennym
  • Burska Justyna I m-ce 100 motylkowym oraz II m-ce 200 dowlnym
  • Sztafeta Kobiet I m-ce 4×100 zmiennym: Marciniak Paula, Zbrojewska Michalina, Bakies Gabrysia, Burska Justyna
  • Marciniak Paula II m-ce 200 grzbietowym oraz III m-ce 200 zmiennym
  • Bakies Gabrysia II m-ce 100 motylkowym
  • Derfla Marcin III m-ce 200 grzbietowym