Memoriał Marka Petrusewicza

W weekend 15-16listopada odbył się XIX Memoriał Marka Petrusewicza. W rywalizacji ponad 250 zawodników reprezentacja Piątki: Dawidowicz Ania, Burska Justyna, Marciniak Paula, Cichecka Ola, Szwedzki Dawid, Miernik Emil, Tosik Szymon, Kochaniak Piotr spisała się poprawnie. Większość startów podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza na arenie Juveni Wrocław zakończyła sie nowym rekordem życiowym. Poza indywidualnymi potyczkami również dzielnie walczyli w biegach sztafetowych. Najlepsze miejsca uzyskali Dawidowicza Ania i Szwedzki Dawid oraz sztafeta dziewcząt.
Gratulacje !!
Szczegóły w rozwinięciuWyniki Blok 1
Wyniki Blok 2

  • Dawidowicza Ania II m-ce na 200 zmiennym oraz II m-ce na 100 grzbietowym
  • Dawid Szwedzki VII m-ce na 200 zmiennym, VIII m-ce 100 grzbietem, X m-ce 100 klasycznym
  • Sztafeta Dziewcząt:Cichecka Ola, Marciniak Paula, Burska Justyna, Dawidowicz Ania VII m-ce 4×100 dowolnym oraz VII m-ce 4×100 zmiennym
  • Miernik Emil X m-ce 200 zmiennym
  • Sztafeta chłopców Kochaniak Piotr, Tosik Szymon, Miernik Emil, Szwedzki Dawid X m-ce 4×100 zmiennym