Puchar ŁOZP II runda

W tygodniu zakończyły się zawody z cyklu o Puchar Okręgowego Związku Pływackiego. Zawodnicy podobnie jak tydzień wcześniej rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych 13-14lat oraz 15 i starsi. Najlepiej wśród podopiecznych trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza spisali się w kat. starszej Dawidowicza Anna, Miernik Emil, w kat młodszej Gruszczyńska Marta, Kochaniak Tomasz, Tosik Jakub, Cichecka Ola, Stępień Daniel. Wyżej wymienieni zajmowali miejsca w strefie medalowej.
Gratulacje!!!
Wyniki i dokładne miejsca zawodników UKS Piątki w rozszerzeniuWyniki II-ej rundy ŁOZP
Kategoria Młodsza

  • Marta Gruszczyńska II m-ce 200 motylkowym
  • Kochaniak Tomasz II m-ce 100 grzbietowym
  • Cichecka Ola II m-ce 200 zmiennym
  • Tosik jakub III m-ce 200 klasycznym
  • Stępień Daniel III m-ce 200 dowolnym

Kategoria Starsza

  • Dawidowicz Anna I m-ce 200 zmiennym, I m-ce 100 grzbietem
  • Miernik Emil III m-ce 200 zmiennym