Wyniki Live

Wyniki 13latków

Dzień pierwszy
Po świetnych wynikach z eliminacji, Klaudia Marciniak XX m-ce na 200 dowolnym, Zbrojewska Michasia XXX m-ce 100 zmiennym, Gabrysia Bakies IX m-ce 50 motylkowym i finał A na 100 zmiennym, przyszedł czas na finały. Gabrysia w finale B na 50 motylkowy zajęła I m-ce i w swoim pierwszym starcie na Mistrzostwach została sklasyfikowana na IX m-cu w Polsce. W walce o medale na 100 zmiennym, Gabi uplasowała się na ósmej pozycji. Gratulacje!!!
Wyniki 13latków z Ostrowca Świętokrzyskiego

Wyniki 14latków

Dzień pierwszy
Mocnym uderzeniem rozpoczyła Justyna Burska Mistrzostwa 14latków. Uzyskała bardzo dobry rezultat, oczywiście to jest nowa życiówka. W eliminacjach zajęła pechowe 9 miejsce, do finału zabrakło 0,24 setne. Popołudniu w finale B zajęła I m-ce. Duże brawa dla Pauli Marciniak, która jak pierwsza zawodniczka rocznika 95 awansowała do finału A z piątym czasem. W finale 400 zmiennym obroniła piąte miejsce ustalając kolejną życiówkę. GRATULACJE!!!
Wyniki 14latków z Gorzowa WielkopolskiegoWyniki z Ostrowca Świętokrzyskiego