I runda Ligii Młodzików 96-97

Bardzo dobry występ zanotowali dziś podopieczni trenera Roberta Bujnowicza. W rywalizacji rocznika 96 i 97 na Mistrzostwach Województwa drużyna z Konstantynowa zajęła czwartą lokatę. Kadra UKS Piątki liczyła tylko 9 osób ale każdy uzyskał nową życiówkę i punkty dla klubu. W punktacji indywidualnej najwyżej sklasyfikowany jest Piotr Koziak VI pozycja, Marciniak Żaneta XI pozycja oraz Natalia Stępień XVI pozycja (Żaneta i Natalka są młodszymi zawodniczkami z rocznika 97 i w swojej kategorii wiekowej zajmują odpowiednio 2 oraz 4 pozycję – Brawo!). Poniżej prezentujemy miejsca punktowane:

• Koziak Piotr II m-ce 400 dowolnym oraz X m-ce 100 dowlnym
  • Fisiak Tadeusz III m-ce 200 klasycznym oraz IX m-ce 50 motylkowym
  • Sztafeta dziewcząt V m-ce 4×100 dowolnym: Marciniak Żaneta, Stępień Natalia, Nowak Ewelina, Socha Karolina
  • Sztafeta chłopców V m-ce 4×100 dowolnym: Piotr Koziak, Stępień Daniel, Fisiak Przemysław, Damian Cąbrzyński
  • Socha Karolina VII m-ce 200 klasycznym oraz VII m-ce 100 grzbietowym
  • Marciniak Żaneta VI m-ce 400 dowlonym oraz IX m-ce 100 grzbietem
  • Nowak Ewelina VI m-ce 100 grzbietem oraz IX m-ce 100 zmiennym
  • Stępień Natalia VII m-ce 400 dowolnym oraz IX m-ce 100 dowolnym
  • Stępień Daniel VII m-ce 400 dowolnym oraz IX m-ce 100 dowolnym
  • Jasiak Martyna VII m-ce 50 motylkowym oraz X m-ce 100 zmiennym.
    W rozszerzeniu czytaj WYNIKI oraz PUNTACJE INDYWIDUALNE i DRUŻYNOWE

WYNIKI ZAWODÓW