Centralne dni olimpijczyka Spała

W ośrodku COS w Spale w weekend 25-26 kwietnia obywał się festyn sportu. Głównym celem imprezy jest wdrożenie do rywalizacji młodzieży. Dla nich zostało przygotowane wiele dyscyplin sportowych. UKS Piątka rywalizowała na basenie. Spośród 100 uczestników imprezy pływackiej najsilniejsza konkurencja była w roczniku 98. Na arenie sportowej spotkały się trzy kluby z pierwszej czwórki rywalizacji wojewódzkiej o miano nasilniejszej drużyny. Oprócz kategorii 11latków nasi startowali również w starszych rocznikach tzn 12 i 13latków. Poniżej przedstawiam klasyfikację najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych rocznikach:
Rocznik 98

  • Krawczyk Żaneta III m-ce
  • Madajska Ewa IV m-ce

Rocznik 97

  • Marciniak Żaneta I m-ce
  • Nowak Ewelina II m-ce
  • Stępień Natlia III m-ce

Rocznik 96

  • Bakies Gabrysia I m-ce
  • Stępień Daniel II m-ce
  • Zbrojewska Michasia III m-ce
  • Koziak Piotr III m-ce

Gratulacje dla podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa!!! Wyniki już dostępne!!!WYNIKI!!! Czytaj uważnie 🙂