NABORY DO KLASY I-szej Szkoły Podstawowej i Gimnazjalnej

Zarząd Klubu UKS „Piątka” Konstantynów Łódzki wraz ze swoim sponsorem , firmą PLUS-DACHY serdecznie zaprasza wszystkich, którzy doceniają walory pływania w rozwoju swojego dziecka

UKS Piątka organizuje nabór do klasy PIERWSZEJ Szkoły Podstawowej oraz do klasy pierwszej GIMNAZJALNEJ – ZAPRASZAMY. Kliknij TUTAJ po szczegóły

Szkolenie prowadzone jest pod nadzorem Mariusza Wędrychowicza, trenera wielu medalistów Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Pucharów Świata na obiektach CSiR Konstantynów. Dysponujemy nowoczesną 6-cio torową pływalnią z wypłyceniem dla maluchów, świetnie wyposażoną salą gimnastyczną w budynku pływalni, saunami parową i suchą, profesjonalną siłownią oraz jacuzzi. Posiadamy także sprzęt do podwodnych nagrań video, do monitoringu wysiłkowego i wszystko inne co potrzeba na drodze od 6-ciolatka do Mistrzostwa. A przede wszystkim wspaniałą, miłą atmosferę, której doświadczycie już po przekroczeniu progu naszych obiektów.