Puchar Dyrektora SP149

W środę 20.05 UKS Piątka brała udział w zawodach o Puchar Dyrektora SP 149. To była była prawdziwa przyjemność dla podopiecznych trenerów Ani Pogockiej i Tomasz Kotusa. Zarząd SP 149 bardzo sprawnie przygotował zawody, dodatkowo każdy zawodnik otrzymał słodki upominek. Wyniki sportowe uzyskane przez małych ukaesiaków również na dobrym poziomie. Nasi podopieczni zdobyli w sumie 5 krążków (0-1-4):

  • Martyna Michałowska II m-ce 50 klasycznym oraz III m-ce 100 zmiennym
  • Patrycja Rzońca III m-ce 50 dowolnym
  • Kacper Sikora III m-ce 50 dowolnym

W kategorii 11 latków

  • Owczarek Karolina III m-ce 50 grzbietowym

Gratulacje!!! Wyniki już dostępne

Z przyczyn techniczych znaczna część zawodników rocznika 98 nie brała udziału w zawodach za co przepraszam T.Kotus
WYNIKI Pucharu Dyrektora SP 149