Mistrzostwa Województwa klas III-ch

W Skierniewiczach odbyła się III runda Mistrzostw Województwa Łódzkiego Klas III-ch. Odbyły się tylko trzy konkurencje, po których z przyczyn technicznych zawody przerwano. Mimo problemów podopieczni trener Ani Pogockiej zaprezentowali się bardzo pozytywnie. Uzyskując swoje pierwsze rekordy życiowe na dystatnsach stumetrowych potwierdzili dobre przygotowanie do Korespondencyjnych Zawodów Dzieci 10-11letnich. Najlepiej zaprezentowała się Rzońca Patrycja, która uplasowała się na III m-cu w stylu klasycznym. Równie dobrze spisała się Martyna Michałowska IV m-ce na 100 klasycznym. Najwyżej sklasyfikowanym chłopcem był Kacper Sikora VII m-ce na 100 grzbietem. Na punktowanym miejscu znalazła się także Patrycja Adamus XII m-ce na 100 klasycznym
Gratulacje!!! Oficjalne wyniki JUŻ w rozszerzeniuWYNIKI