III runda Mistrzostw Klas II-ch

05.06 na basenie CSiR w Konstatnynowie odbyły się zawody klas II-ch. Była to III runda zmagań wojewódzkich. Podopieczni trenerki Ani Pogockiej z rocznika 2000, pierwszy raz w karierze rywalizowali na nowych dystansach (50 metrów grzb i dow) i nowymi stylami (25 metrów mot i klas) oraz w sztafecie 4x50m dowolnym. Najmłodsi reprezntanci Piątki każdą z wyżej wymienionych konkurencji przepłyneli zgodnie z przepisami bez dyskwalifikacji. Dzięki bardzo dobrej postawie drużynowo w III rundzie uplasowali się na V-ej pozycji, a najwyżej sklasyfikowani zostali:

  • Romanowska Patrycja III m-ce 50 grzbietowym
  • Piotrowicz Kamil III m-ce 50 grzbietowym, IX m-ce 50 dowolnym
  • Cierpikowski Robert IV m-ce 50 grzbietowym
  • Sztafeta Chłopców IV m-ce 4×50 dowolnym: Piotrowski Kamil, Cierpikowski Robert, Marcula Kuba, Owczarek Mateusz
  • Andrzejewska Oliwia VI m-ce 50 grzbietowym
  • Sider-Garstka Karolina VII m-ce 50 grzbietowym oraz XI m-ce 50 dowolnym
  • Sztafeta Dziewcząt VII m-ce 4×50 dowolnym: Romanowska Patrycja, Andrzejewska Oliwia, Sznej Julia, Derfla Aleksandra
  • Sider-Garstka Sebastian XI m-ce 50 dowolnym
  • Marcula Kuba XIII m-ce 50 dowolnym

Wyniki już dostępne w rozszerzeniu

Uaktualniono rekordy klubowe – sprawdź

WYNIKI ZAWODÓW KLAS II-ch