Międzynarodowy Mityng w Saint Dizier

XIX Międzynarodowy Mityng Pływacki w Saint Dizier zakończył się dużym sukcesem UKS Piątka Konstantynów. Spośród 30 klubów z 12 państw podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza uplasowali się na IX miejscu. Zresztą pływanie z medalistami Olimpijskimi, rekordzistami świata LEVEAUX Amaury, BOUSQUET Frédérick, LISOGOR Oleg na jednym basenie obliguje do co najmniej bardzo dobrego występu. Lepszego komentarza nie potrzeba „21 pozycji medalowych”. Najlepszą zawodniczką drużyny okazała się Ania Dawidowicz, która zwyciężyła w klasyfikacji OPEN na 200 zmiennym i była II na 200 grzbietem. Blisko podium w OPEN były najmłodsze reprezentantki Piątki Bakies Gabriela i Zbrojewska Michalina. Wysokie pozycje na listach nasi zawodnicy zawdzięczają nowym rekordom życiowym. Pięciodniowy wyjazd do Francji nie ograniczył się tylko do murów pływalni. Mer Saint Dizier zorganizował wycieczkę po Paryżu oraz spotkanie integracyjne dla uczestników Mityngu.
Nasze sukcesy nie byłyby możliwe bez wsparcia SPONSORA PLUS-DACHY
Dziękujemy i Gratulujemy zawodnikom!!!
W rozszerzeniu WYNIKI ZAWODÓW link do GaleriiWyniki zawodów
Strona Mitingu – Zapraszamy
Galeria Zdjęć p.Wędrychowicz
Gratulacje!!!