6 MEDALI PIĄTKI

W dniach 12-13.11.2009r. na pływalni SKS Start Łódź odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego z których dwoje reprezentantów UKS „Piątki”(niestety pozostali nie mogli wystartować ze względu na chorobę) wróciło z 6 medalami! Ewelina Nowak zdobyła złoty medal na 100m stylem motylkowym oraz 3 srebrne medale na 50m stylem motylkowym, 100m i 200m stylem grzbietowym a także zajęła 4 m-c na 800m stylem dowolnym. Drugi nasz reprezentant Damian Cąbrzyński zdobył dwa srebrne medale na 100m stylem motylkowym i na 800m stylem dowolnym oraz był 4 na 50m stylem dowolnym.
Gratulacje!!!
Oficjalne Wyniki zawodów w rozszerzeniu

P.S. W rozszerzeniu zapraszam do krótkiej relacji z MISTRZOSTW POLSKI MASTERS 🙂
Wyniki mistrzostw województwa
14-15.11.2009 w Lublinie odbyły się zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters. Ponad 350 zawodników na czele z aktualnymi medalistami Mistrzostw Europy (min. ROTER Marek, WARCHOŁ Mirosław, BASTEK Renata, Tomasz Duszyński tylko starty PK). rywalizowało na krótkim basenie 25m o tytuły mistrzowskie. Klub UKS Piątka reprezentowany był, aż przez 4-ch zawodników. Czterokrotnie więcej w porównaniu do poprzednich edycji zarówno letniej jak i zimowej. Oczywiście nabór do tej sekcji wciąż jest prowadzony (Podejmowane są również próby namówienia trener Ani Pogockiej na tą imprezę:). Oto jak przedstawiają się osiągnięcia medalowe (2-2-1) UKS Piątki w Mastersach:

  • Piotr Kubić złoty medal 50 klasycznym
  • Sztafeta Mężczyzn 4×50 zmiennym złoty medal – skład Rafał Krzyształowicz, Piotr Kubić, Tomasz Kotus, Arkadiusz Olkowicz
  • Tomasz Kotus srebrny medal 50 motylkowym
  • Sztafeta Mężczyzn 4×50 dowolnym srebrny medal – skład Piotr Kubić, Arkadiusz Olkowicz, Tomasz Kotus, Rafał Krzyształowicz
  • Rafał Krzyształowicz brązowy medal 200 zmiennym
    Gratulacje !!! Wyniki MP Masters