Mistrzostwa Klas III-ch – II runda

Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trener Ani Pogockiej w Mistrzostwach Klas III-ch. W drugiej rundzie brało udział 11 klubów z województwa łódzkiego, blisko dwustu zawodników. UKS Piątka w rywalizacji drużynowej uplasowała się na IV pozycji, umacniając się również na czwartym miejscu po dwóch rundach. Po raz pierwszy grupa pływacka z Konstantynowa może pochwalić się zdobyczą medalową. Wywalczyliśmy 6 krążków (0-3-3) i olbrzymią ilość miejsc premiowanych. Poniżej najlepsi zawodnicy:

• Patrycja Romanowska II m-ce 50 grzbietowym oraz II m-ce 50 dowolnym
  • Jakub Kraska II m-ce 50 motylkowym oraz IV m-ce 50 grzbietowym
  • Sztafeta chłopców 4x50m dowolnym II m-ce: Kraska Jakub, Majewski Jan, Cierpikowski Robert, Piotrowicz Kamil
  • Piotrowicz Kamil III m-ce 50 klasycznym oraz III m-ce 50 dowolnym
  • Sztafeta Dziewcząt 4x50m dowolnym III m-ce: Bombrych Asia, Andrzejewska Oliwia, Sznej Julia, Romanowska Patrycja
  • Majewski Jan IV m-ce 50 klasycznym oraz XII m-ce 50 dowolnym
  • Andrzejewska Oliwia VI m-ce 50 grzbietowym oraz VIII m-ce 50 dowolnym
  • Sznej Julia VII m-ce 50 grzbietowym
  • Cierpikowski Robert IX m-ce 50 klasycznym
  • Sztafeta II chłopców 4×50 dowolnym X m-ce: Marcula Jakub, Gromadziński Julian, Piątek Mateusz, Szwedzki Kuba
  • Sztafeta II dziewcząt 4×50 dowolnym XI m-ce: Kosztawna Weronika, Szwarc Gabriela, Rosiak Alicja, Derfla Aleksandra
  • Derfla Aleksandra XIV m-ce 50 klasycznym

Wszystkim zawodnikom składamy gratulacje. Oczywiście należy wspomnieć, że niezapomnianą atmosferę stworzyła olbrzymia liczba kibiców z Konstantynowa. Doping najwierniejszych fanów był na medal podobnie jak postawa naszych pływaków.
Składamy podziękowania p.Cierpikowskiemu za słodką niespodziankę tuz po zawodach
Wyników MISTRZOSTW KLAS III-ch dostępne w rozszerzeniuWyniki zawodów