Liga Młodzików 97-98

23 marca na basenie 190 udany występ zanotowali zawodnicy UKS Piątka w pierwszej rundzie Ligii Młodzików. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa ustanawiając kolejne rekordy życiowe, plasowali się na miejscach punktowanych czyli w 10tce. Pozycje medalowe zajmowali Natalia Stępień srebro na 400m, Cąbrzyński Damian srebro na 400 dowolnym oraz Twardowska Agata r98 brązowy medal na 200 klasycznym. O dużym pechu może mówić Ewelina Nowak dwukrotnie czwarta na 400 dowolnym i 100 grzbietowym podobnie jak sztafeta dziewcząt 4x100m dowolnym w składzie; Ewa Madajska, Natalia Stępień, Ewelina Nowak, Twardowska Agata. Ponadto na miejscach punktowanych znaleźli się: Ewa Madajska, Kamila Sobczak, Krawczyk Żaneta oraz Mateusz Pinkosz. Po pierwszej rundzie najwyżej sklasyfikowany wśród najlepszych zawodników jest Damian Cąbrzyński V m-ce, a zawodniczek Ewelina Nowak VII m-ce oraz Twardowska Agata XII m-ce.
Gratulacje!!!
Dziekujemy za pomoc w transporcie dzieci p.Fortunie, p.Sobczakowi, p.Stępniowi
Wyniki już dostępne w rozszerzeniuWyniki