II Ligii Dzieci 99r

Podopieczne trener Ani Pogodzkiej brały udział w II-ej rundzie Ligii Dzieci. Na arenie Delfina Łódź zmierzyło się ze sobą 13 klubów województwa. W drugiej rundzie sklasyfikowano zespół UKS Piątki na ósmym miejscu. W tej rundzie prześladowało nas nieszczęśliwe 4 miejsce. Reprezentantki Konstantynowa, aż trzykrotnie plasowały się na pechowym miejscu. Mimo to, w tej rundzie Martyna Michałowska i Patrycja Rzońca znajdują się na 6-ej i 7-ej pozycji w indywidualnej klasyfikacji punktowej. Dla Piątki punktowali:

  • Martyna Michałowska III m-ce 100 klasycznym oraz IV m-ce 100 zmiennym
  • Rzońca Patrycja IV m-ce 100 dowolnym oraz V m-ce 100 zmiennym
  • Sztafeta Dziewcząt IV m-ce 4×50 zmiennym: Marta Pawlak, Adamus Patrycja, Martyna Michałowska, Rzońca Patrycja
  • Adamus Patrycja IX m-ce 100 klasycznym

GRATULACJE!!!
W rozszerzeniu wyniki zawodówLista startowa
Wyniki zawodów