MP Masters – TRZY REKORDY POLSKI

Sezon letni nabiera rozpędu. Pierwszym sprawdzianem dla UKS Piątki były Mistrzostwa Polski Masters. Do tej pory w letnich zawodach udało się wywalczyć dwa medale (1-0-1). W tym sezonie naszą siłą była p.Ania Pogocka podopieczna trenera Mariusza Wędrychowicza. Jedyna reprezentantka Konstantynowa na Mistrzostwa Polski Masters rozgrywane w Gliwicach. Trener Ania Pogocka zdominowała styl dowolny, ustanawiając TRZY REKORDY POLSKI w sprintach na 50m, 100m, 200 metrów. Oczywiście zdobyła trzy złote krążki na tych dystansach w swojej kategorii wiekowej. Do fantastycznych wyników w kraulu dołożyła dwa srebrne medale w stylu klasycznym. Składamy olbrzymie gratulacje za determinacje do treningu i wytrwałość w codziennych zmaganiach. Pani Ania wysoko postawiła poprzeczkę młodszym zawodnikom – bierzcie się do pracy, każdy cel jest w zasięgu ręki.
Zapraszam do śledzenia poczynań naszej najstar…anniejszej i najbardziej doświadczonej zawodniczki:). Link w rozszerzeniu.

  • Pierwszy dzień pierwszy start i PIERWSZY REKORD POLSKI. Drugi blok p.Ani i DRUGI REKORD POLSKI, dzień trzeci oznacza TRZECI REKORD POLSKI

    – relacja p.Ani w rozszerzeniu


NIEOFICJALNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW eliminacji do Letnich Mistrzostw Polski młodzików 12-lat – w rozszerzeniuNIEOFICJALNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW eliminacji do Letnich Mistrzostw Polski młodzików 12-lat
Link do wyników MP MASTERS
Pierwszy dzień
p. Ania relacjonuje: 200 dowolny startowałam w najsilniejszej serii. Dystans układał się po mojej myśli. Kontrolowałam rywalki od gwizdka do mety – prowadząc:).
II blok
p.Ania relacjonuje; 50 klasycznym 37s – pozytywny wynik, ale na 100 dowolnym musiałam sobie odbić – kolejnym rekordem:)