Mistrzostwa 12-13 i 14-15latków

Mistrzostwa Łodzi zostały rozegrane na obiekcie Startu. Piątkę Konstantynów reprezentowali podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa. Wśród najlepszych zawodników Zawodów w kategorii starszej znalazła się Justyna Burska II m-ce. W kategorii młodszej Damian Cąbrzyński zajął V m-ce, a Natalia Stępień uplasowała się na VII m-cu. Klasyfikacja medalowa ekipy z Konstantynowa to (2-1-8). Najwyższe trofea dwukrotnie zdobyła Justyna burska na 100 i 200 dowolnym. Prawdziwym multimedalistą okazał się Damian Cąbrzyński, który zdobył medal w każdym swoim starcie: srebro na 200 motylkowym oraz trzy brązowe na 100 motylkiem, 100 i 400 dowolnym. Ponadto po jednym krążku dołożyli Natalia Stępień, Gabrysia Bakies, Michalina Zbrojewska, Marta Gruszczyńska oraz Twardowska Agata.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu wyniki i klasyfikacja na najlepszego zawodnikaWyniki
Klasyfikacja najlepszych zawodników