Mistrzostwa Klas II-ch IIIrunda

Bardzo udany występ zanotowali podopieczni trenera Roberta Bujnowicza w III-ej rundzie Mistrzostw Klas III-ch. W Tuszynie wystartowało 180 zawodników z 13 klubów województwa Łódzkiego. Każdy zawodnik reprezentujący Konstantynów ustanowił rekord życiowy. Dobre rezultaty przełożyły się na wynik drużynowy, UKS Piątka uplasowała się na V m-cu w III rundzie. W klasyfikacji po trzech rundach Piątka zajęła ostatecznie VI m-ce z 164 oczkami, znacznie zbliżając się punktowo do III miejsca w województwie. Strata wyniosła tylko 14 punktów. Poniżej przedstawiam zawodników punktujących:

 

  • Krzyżaniak Wiktoria II m-ce 50 grzbietem
  • Tuczek Michał III m-ce 50 dowolnym
  • Sztefeta Chłopców III m-ce 4×50 dowolnym:Tuczek Michał, Lak Max, Kieszek Mateusz, Wajs Jakub
  • Lak Max V m-ce 50 dowolnym oraz X m-ce 50 grzbietem
  • Sztafeta Dziewcząt V m-ce 4×50 dowolnym:Marcelina Broda, Agata Klimczak, Karolina Binkowska, Wiktoria Krzyżaniak
  • Jakub Wajs VI m-ce 25 klasycznym
  • Broda Marcelina VIII m-ce 25 motylkowym oraz XIV m-ce 50 dowolnym
  • Kieszek Mateusz VIII m-ce 50 grzbietem oraz XIII m-ce 25 klasycznym
  • Mycko Michał IX m-ce 50 grzbietem
  • Sztafeta dziewcząt 4×50 dowolnym XII m-ce: Wietrzyk Michalina, Grzywa Zuzanna, Witak Karolina, Czechowicz Kamila

GRATULACJE!!!
Wyniki w rozszerzeniu

Zarząd klubu UKS Piątka Konstantynów zaprasza zawodników, rodziców oraz sympatyków pływania na piknik kończący sezon 2009/2010. Spotykamy się nad stawami 13-ego, od 15ej start. Jak co roku rodzice, babcie i dziadkowie nie zapomnijcie sportowego obuwia. W zeszłym roku fantastycznie smakowały państwa wypieki, dlatego w tym roku liczymy na jeszcze więcej kulinarnych rozmaitości:).
Wyniki