Piknik 2010

Co roku spotykamy się na zakończenie sezonu pływackiego nad stawami. Tym razem nie było inaczej, choć pogoda ostatnio w kratkę. Słoneczko dopisało i ponownie zarząd klubu ugościł ponad 200 uczestników. Wśród gości UKS-u znaleźli się min. burmistrz Henryk Brzyszcz wraz z żoną oraz dyr. CSiR Krystyna Opara. Za wyśmienitą organizację należą się gratulacje dla państwa Owczarek, Zbrojewskich, Bakies, Kraska, Cierpikowskich, Marciniak oraz Jasiak. Piknik rozpoczął się dekoracją trzykrotnej rekordzistki Polski trener Anny Pogockiej przez przedstawiciela firmy PLUS-DACHY p.ROBERTA OWCZARKA, głównego sponsora Piątki Konstantynów, . Prawdziwym hitem Vego PIKNIKU UKS-u okazały się wypieki naszych członków. Ilość dostarczonych przez państwa ciast była nie do przejedzenia. Zresztą dopiero dodatkowy stolik pomieścił wszystko. W tym sezonie miano prekursora Pikniku otrzymali Państwo Broda, którzy jako pierwsi przygotowali dania na ciepło. Makaron w trzech różnych postaciach, w zgodnej opinii sympatyków Piątki, stał się rarytasem niedzielnego popołudnia. Oprócz przysmaków kolejną pochłaniającą atrakcją stała się gra w podchody. Na deser drużyna dzieciaków z klas I-V wygrała z rodzicami w dwa ognie.
P.S. Życzymy uśmiechu i spokoju jaki panował podczas pikniku przez cała wakacje!
Zapraszamy do galerii
Galeria nr.1 w rozszerzeniuPiknik 2010r w obiektywie A.Radzik