Mistrzostwa klas III-ch

W pierwszej edycji Mistrzostw Łodzi klas III-ch wystartowało 15 drużyn z województwa łódzkiego. Blisko 150 osób rywalizowało o punkty dla klubu na basenie w Aleksandrowie. Ekipa Piątki Konstantynów w klasyfikacji uplasowała się na dobrym V m-cu. Indywidualnie podopieczni trenera Roberta Bujnowicza spisali się bardzo dobrze. Kolejne rekordy życiowe zawodników z Konstantynowa pozwalały na zajmowanie miejsc punktowanych. Medalowe miejsca wywalczyli, Mateusz Kieszek II na 25 klasycznym oraz sztafeta męska 4×50 dowolnym zajęła II m-ce w składzie oprócz Mateusza wystartowali Max Lak, Michała Tuczek, Mycko Michał. Dobry występ zanotowała Wikotria Krzyżaniak, której zabrakło 0,2 (dwie dziesiąte sekundy) do brązowego medalu w grzbiecie. Na wyróżnienie zasługuje Michał Tuczek, który zajął dwukrotnie V m-ce na 25 motylkowym oraz 50 dowolnym. Poniżej prezentuje zawodników z pierwszej dziesiątki poszczególnych konkurencji

  • Mateusz Kieszek II m-ce 25 klasycznym, VII m-ce 25 motylkowym
  • Sztafeta męska 4×50 dowolnym II m-ce w składzie Mateusz Kieszek, Max Lak, Michała Tuczek, Mycko Michał
  • Wiktoria Krzyżaniak IV m-ce 50 grzbietem oraz VII m-ce 50 dowolnym
  • Michał Tuczek dwukrotnie V m-ce na 25 motylkowym oraz 50 dowolnym
  • Jakub Wajs VI m-ce 25 klasycznym
  • Max Lak VI m-ce 50 dowolnym
  • Sztafeta Dziewcząt 4×50 dowlnym VI m-ce w składzie: Marcelina Broda, Wiktoria Krzyżaniak, Witczak Karolina, Klimczak Agata

GRATULACJE!!!
wyniki w rozszerzeniu

Wyniki