Majowy Turniej Pływacki

Majowe Zawody Pływackie dla klas II-ch i III-ch odbyły się na basenie Delfina Łódź. Odpowiedzialnymi za bardzo dobrą organizacje i przebieg imprezy byli Izabela Gutenplan oraz Kapczyński Piotr Gratulacje dla trenerów Delfina. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza oraz Tomasza Kotusa zebrali kolejne cenne doświadczenie, tuż przed zbliżającymi się zawodami wojewódzkim. Zawodnicy II-ej klasy rywalizowali po raz pierwszy na dystansie 25m motylkowym i klasycznym. Klasa III-a brała udział w dwóch z trzech konkurencji 50 motylkowym i klasycznym oraz po raz pierwszy 100 zmiennym. Niemalże wszyscy reprezentanci UKS Piątki Konstantynów uzyskali nowe rekordy życiowe. W dziesiątce wyróżnionych znaleźli się Marysia Patora, Agnieszka Tuczek, Adrian Wencel, Ewa Pydyszewska, Tatiana Dąbrowska, Paulina Gotlib, Filip Turek, Ania Banasiak, Oliwia Błaszczyk, Michał Łochowski, Wiktoria Krzyżaniak, Mateusz Kieszek, Broda Marcelina, Klimczak Agata, Hajdukiewicz Michał, Wajs Jakub, Sterniczuk Wojciech.
Podziękowania za pomoc w przejeździe dla p.Dąbrowskich, p.Patorze, p.Łochowskiej, p.Turkowi, p.Drwalewskiemu, p.Klimczak, p.Kieszek, p.Czużewskiemu, p.Wajs
W rozszerzeniu wyniki klasy 2ej i 3ej (już dostępne)Wyniki
Wyniki klas IIIej