SEZON na start!!!

Nie mogąc się doczekać sportowych zmagań, ostatnie dni wakacji zawodnicy Piątki Konstantynów spędzają na obozach sportowych. Młodsi Ukaesiacy jadą do Zakopanego. W programie zwiedzanie Zakopanego, skoczni narciarskiej, Muzeum Tatrzańskiego, Gubałówki –kolejką . Planujemy trzy wycieczki z przewodnikiem do Tatrzańskiego Parku Narodowego( m.in. Dol. Olczyska – Nosal, Dol. Kościeliska- Jaskinia Mroźna, Dol. Jaworzynki, Kasprowy Wierch- koleją linową( w zależności od pogody)). Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu, zajęcia ogólnorozwojowe, gibkościowe, koordynacyjne, gry, zabawy i konkursy. Grupa centralna UKS’u 17 sierpnia wyjeżdża na obóz Kadry Wojewódzkiej. Pierwszy tydzień spędzi w Alpach, w hotelu na wysokości blisko 2000 m. Drugi w najpiękniejszej części Chorwacji, Makarska. Nasza młodzież, młodsza i starsza mając zapewnioną pogodę, fantastyczne powietrze, niecodzienne widoki, wykwalifikowaną kadrę zapewniającą maximum rozrywki rozpoczyna kolejny sezon pływacki. Wierzymy, że co najmniej tak udany jak niedawno zakończony. Zapraszamy rodziców do śledzenia poczynań dzieci za pośrednictwem strony klubowej oraz ARTSWIM trenera Wędrychowicza.
W rozszerzeniu pierwsza galeria. Obejmuje pierwszy dzień, pierwszy spacer (dol Olczyska), pierwszy trening pływacki (COS Zakopane), pierwszą wycieczkę do doliny Kościeliskiej (jaskinie mroźna i mylna, hala Ornak, staw Smreczyński), pierwszy trening lekko atletyczny, pierwsze ognisko
Druga Galeria obejmuje poczynania grupy rekreacyjnej. Podopieczni p.Pauliny Owczarek, p. Alicji Bujnowicz oraz trenerów Piotra Pietrasika i Roberta Bujnowicza również bardzo aktywnie spędzili pierwszą połowę obozu
TRZECIA GALERIA W ROZSZERZENIU Grupa UKS-u wspinała się na najwyższą z trzech wycieczek całodniowych. Kasprowy Wierch (1987m n.p.m.) zdobyli wszyscy maszerując przez Dolinę Kondracką. Warto było się troszkę poświęcić dla fantastycznych widoków. W czasie marszu nadarzyła się okazja zdobycia dwutysięcznika. Na Kopę Kondracką (2005m n.p.m) mimo zmęczenia, drogi nadłożyli: Tatiana Dąbrowska, Paulina Gotlib, Martyna Augustyniak, Marysia Patora, Ewa Pydyszewska, Marcelina Broda, Mateusz Kieszek, Julia Napadłek, Julia Sznej, Patrycja Romanowska, Mateusz Sochacki, Dawid Kania, Jakub Kraska, Michał Hajdukiewicz, Eryk Wieczorek, Stanisław Budecki. Gratulacje!!!
Galeria czwarta w rozszerzeniu Grupa rekreacyjna maszerując przez Halę Gąsienicową zdobyła Kasprowy. Ukończyła również trzecią całodniową wycieczkę przez Dolinę Chochołowską dotarła na Grzesia (1683m n.p.m.). Gratulacje!!Galeria aut.T.K.
Galeria aut.P.P.Pietrasik
Galeria aut.T.K nr 2
Galeria aut.P.P.Pietrasik nr 2