Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości 11-12latków

Sprawdzian wszechstronności i wytrzymałości obowiązuje wszystkich 11 i 12 latków w Polsce. Każdy zgłoszony zawodnik startuje 200 zmiennym oraz 11latkowie 400 dowolnym, a 12 latkowie 800 dowolnym. Reprezentanci Piątki Konstantynów z rocznika 2000 spisali się bardzo dobrze. W niemalże stu procentach uzyskali rekordy życiowe, również w niemalże stu procentach uzyskali wyniki dający klasyfikację sportową dla swojego wieku. Spośród 120 startujących brązowy medal zdobyła Julia Sznej na 200 zmiennym. W 15-tce najlepszych zawodników znaleźli się min: Romanowska Patrycja, Kraska Jakub, Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert
Gratulacje!!! dla wszystkich zawodników
W rozszerzeniu WYNIKI
Starsze dziewczęta podczas sprawdzianu zaprezentowały się również dobrze. Uzyskały rekordy życiowe na 800m dowolnym. W sobotę natomiast udały się do Ciechanowa wraz z kadrą województwa na zawody pływackie O Puchar Starosty. Dwuosobowy skład reprezentujący Piątkę Konstantynów wywalczył jeden medal. Brąz zdobyła Patrycja Rzońca na 100 grzbietem. Gratulacje!!!
Dziękuję p.Romanowskiej, p.Michałowskiemu, p.Cierpikowskiemu, p.Kraska, p.Szwedzkiemu za pomoc w organizacji obu imprez
Wyniki w rozszerzeniuLista
Wyniki
Lista na zawody w Ciechanowie
Wyniki Ciechanów