Liga dzieci

Dziś w piątek 02.12 zakończył się cykl zawodów Ligii Dzieci. W IVej ostatniej rundzie zawodnicy UKS Piątka Konstantynów zajęli II m-ce drużynowo, w całym cyklu awansując na III m-ce w stawce dwunastu ekip województwa. Wśród punktujących znaleźli się Romanowska Patrycja, Kraska Jakub, Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert, Sznej Julia, Kania Dawid, Szwarc Gabrysia, Natalia Zalewska, Szwedzki Jakub, Majewski Jan, Kuśmierczyk Piotr, Napadłek Julia, Wieczorek Eryk. Brawa dla nich. W klasyfikacji indywidualnej spośród 160 startujących, Patrycja Romanowska i Piotrowicz Kamil zajęli IV m-ca, na VII-ej pozycji uplasował się Jakub Kraska. W drugiej dziesiątce znaleźli się Julia Sznej, Robert Cierpikowski, Jakub Szwedzki oraz Jan Majewski. W ostatniej rundzie najwyższe pozycje zajmowali:

 • Romanowska Patrycja I m-ce 100 mot i II m-ce 100 grzb
 • Kraska Jakub I m-ce 100 grzb i II m-ce 100 mot
 • Piotrowicz Kamil III m-ce 100 grzb i IV m-ce 100 klas
 • Sznej Julia IV m-ce 100 mot i IV m-ce 100 klas
 • Cierpikowski Robert IV m-ce 400 dow i VII m-ce 100 grzb
 • Szwedzki Jakub VI m-ce 100 grzb
 • Kania Dawid VI m-ce 50 dow i VIII m-ce 100 mot
 • Szwarc Gabriela VI m-ce 400 dow
 • sztafeta dziewcząt 4×50 zm VI m-ce: Zalewska Natalia, Romanowska Patrycja, Sznej Julia, Napadłek Julia
 • Zalewska Natalia VII m-ce 400 dow i X m-ce 100 grzb
 • Sztafeta chłopców 4x50zm VII m-ce:Szwedzki Jakub, Wieczorek Eryk, Kuśmierczyk Piotr, Majewski Jan
 • Majewski Jan X m-ce 400dow.


Gratulacje!!!
W rozszerzeniu wyniki oraz linki z regulaminami
Dziękuję p.Romanowskiej, p.Cierpikowskiemu, p.Kraska, p.Szwedzkiemu, p.Majewskiemu za pomoc w organizacji imprezyWyniki
Klasyfikacja klubowa
klasyfikacja zawodników
Mistrzostwa Województwa
regulamin zawodów w Pawłowicach
Regulamin zawodów w Warszawie