Liga Młodzików I runda

W piątek 02.03 w pierwszej rundzie Ligii Młodzików startowali Konstantynowscy zawodnicy z rocznika 99 i 2000. Rywalizacja toczy się o miano najlepszej drużyny w 2012 roku oraz prowadzona jest, klasyfikacja na najlepszego zawodnika całego cyklu imprez. W pierwszej  odsłonie UKS Piątka wywalczyła jeden krążek, w konkurencji 400 dowolnym na III m-cu uplasowała się Martyna Michałowska. Podopieczni trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa podczas tej rundy szczęście mieli do miejsc 4-6, ponieważ dziewięciokrotnie zajmowali wspomniane lokaty. Dwukrotnie Jakub Kraska był IV-ty, podobnie jak Patrycja Romanowska IV i V m-ce, VI m-ca wywalczyli Martyna Micałowska, Jakub Szewdzki, Kamil Piotrowicz oraz sztafety  4×100 dowolnym dziewcząt i chłopców. W sztafetach oprócz wyżej wymienionych startowali: Gabriela Szwarc, Dawid Kania i Robert Cierpikowski. Punkty do klasyfikacji drużynowej zdobyły również Gabi Szwarc oraz Julia Napadłek za VIII i IX m-ce na 400 dow. Jak przystało na solidną drużynę, czyli taką dla której punkty zdobywają niemal wszyscy uczestnicy, zajmujemy wysokie IV m-ce na 14 ekip z województwa.
Gratulacje!!!
w rozszerzeniu WYNIKI
Dziękuję za pomoc w organizacji zawodów oraz silne wspacie z trybun:) państwu Cierpikowskim, p.Michałowskim, p.Romanowskiej, p.Szwarc, p.Krasce, p.Szwedzkiemu, p.Sznej i p.Napadłek

Fantastyczny wygląd strony UKS-u oraz pełna modernizacja zaplecza www, dzięki któremu prowadzenie jej jest prawdziwą przyjemnością, to dzieło p.Macieja Gotliba z firmy SONALUTIONS

Wyniki
Klasyfikacja klubowa
klasyfikacja zawodników