Mistrzostwa Klas II-ch

Najmłodsi reprezentaci Konstatnynowa Łódzkiego brali udział w II-ej rundzie Mistrzostw Klas II-ch. W Tuszynie rywalizacja toczyła się pomiędzy 230 zawodnikami z 16 klubów województwa o miano najsilniejszej drużyny. Ekipa z Piątki Konstantynów uplasował się na bardzo wysokim II m-cu, ustepując tylko SP 190 Łódź. Gratulacje należą się wszystkim podopiecznym trenerów Roberta Bujnowicza, Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa za uzyskanie rezultatów lepszych od rekordów życiowych. Spośród trzydziestu trzech reprezentantów UKS Piątki najwyżej sklasyfikowani zostali

  • Adrianna Rozberg II m-ce 25 grzb i III m-ce 25 dow
  • Szymon Iciacowski IV m-ce 25 grzb i VI m-ce 25 dow
  • Bajer Adam V m-ce 25 dow i XII m-ce 25 grzb
  • Kolasa Michał XI m-ce 25 grzb
  • Bujnowicz Laura XVII m-ce 25 grzb i XVII m-ce 25 dow
  • Romanowski XVIII m-ce 25 grzb i XVIII m-ce 25 dow

W pierwszej trzydziestce sklasyfikowani zostali: Broda Gabriela, Tyczkowski Andrzej, Łochowski Michał, Terpiał Kacper.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu WYNIKI

Dziękujemy za pełną modernizację strony UKS-u p.Maciejowi Gotlibowi z firmy SONALUTIONS

wyniki