Drużynowe Mistrzostwa Młodzików

W Drużynowych Mistrzostwach Młodzików, Konstantynów reprezentować będą zawodnicy z rocznika 1999 i 2000. Dla podopiecznych trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa będzie to korespondencyjny pojedynek z pływakami całej Polski.

I Dzień wypadł bardzo obiecująco. Czternastoosobowa grupa w niemalże każdym starcie osiągała wynik lepszy od rekordu życiowego. W punktacji drużynowej zajmujemy miejsce na podium – wyniki nieoficjalne:). Zdobycz medalowa przedstawia się w liczbie sześciu krążków 2-3-1. Złoto zdobył Kamil Piotrowicz 200grzb oraz sztafeta 4×50 dowolnym Kamil Piotrowicz, Julia Sznej, Romanowska Patrycja, Kraska Jakub. Dwa srebrne medale wywalczył Jakub Kraska na 100 mot i 200 grzb. Patrycja Romanowska dołożył srebro na 200 grzb. Jej starsz koleżanka Martyna Michałowska uplasował się na III m-cu na 200 grzb.

II dzień był nie mniej udany w porównaniu do pierwszego. Choć początek stylu dowolnego wyglądał dość niemrawo, to Patrycja Rzońca płynąca w ostatniej, najsilniejszej serii 100dow pobudziła największych spiochów w naszej ekipie. Ostatecznie na finiszu wywalczyła srebro. Od tego momentu zawodów wyniki reprezentantów Piątki oscylowały około lub były lepsze od rekordów życiowych. Rozpoczął Jakub Kraska zdobywając II m-ce na 100 dow.  W grzbiecie młodsi panowie ponownie wywalczyli dublet. Na stówkę „złoty” okazał się Jakub Kraska, a „srebrny” Kamil Piotrowicz. Świetnym wynikiem w grzbiecie popisała się również Patrycja Romanowska, ostatecznie II-a na mecie. Brąz na grzbiecie dla Konstantynowa dołożyła, niezawodna tego dnia Patrycja Rzońca, w kategorii starszej. W stylu zmiennym Kamil Piotrowicz zajął III m-ce. Na deser Konstantynowska sztafeta w składzie: Patrycja Romanowska, Piotrowicz Kamil, Kraska Jakub, Sznej Julia pewnie zwyciężyła na 4×50 zmiennym. Dorobek drugiego dnia to osiem krążków 2-4-2.

Gratulacje!!!   Wyniki w rozszerzeniu

Strona funkcjonuje profesojnalnie dzięki modyfikacjom p.M.Gotliba z firmy SonalutionsLista startowa

WYNIKI na żywo