Powitanie Wiosny 2012

Najwięksi animatorzy sportu w Konstantynowie Łódzkim UKS Piątka oraz CSiR po raz kolejny zorganizowali imprezę pływacką z cyklu Powitanie Wiosny. Biorą w nich udział dzieci i młodzież potrafiąca pływać rekreacyjnie. Zawody otworzyła dyrektor CSiR p.Krystyna Opara, a widowisko Spotowe poprowadził Robert Bujnowicz. Blisko 100 dziewczynek i chłopców rywalizowało na dystansach 25 dowolnym i 20 grzbietowym w poszczególnych kategoriach wiekowych. Najmłodszy uczestnik miał 6lat a najstarszy 14lat. Każdy startujący otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Najlepszą trójkę uhonowowano pamiątkowymi medalami. Brawo dla najodważniejszych mały sportowców!!!

Zapraszam do rozszerzenia w którym znajdziecie Galerię oraz wyniki zawodów – już dostępne

Stronę UKS-u Piątka zmodernizował p.M.Gotlib z firmy Sonalutions

Galeria

Wyniki zawodów