Puchar SP 137 Łódź

W piątek 20ego kwietnia odbyły się zawody o puchar dyrekota SP 137 Łódź, bardziej znanego jako „Delfin Łódź”. Udział brały najsilniejsze ekipy województwa łódzkiego z rocznika 2002. Piątka Konstantynów ostatecznie zająła wysokie III m-ce w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie podopieczni trenera Tomasza Kotusa zdobyli trzy medale 1-1-1. Niezawodna okazała się sztafeta dziewcząt wygrywając 4×50 dowolnym. Dziewczęta płynęły w składzie Tatiana Dąbrowska, Ewa Pydyszewska, Paulina Gotlib, Maria Patora. Srebrny medal wywalczyła Tatiana Dąbrowska na 100klasycznym. Dużą niespodziankę sprawił Adrian Wencel w silnej konkurecji chłopców, jaką była setka dowolnym zajął III m-ce. Dołożył V-tą lokatę na 100 grzb. Blisko zdobycia krażka była Paulina Gotlib dwukrotnie IV-ta na 100grzb i 100 klas. Maria Patora uplasował się na V-tym m-cu na 100 klas i VI-tym m-cu na 50 mot. Ponadto w dziesiątce znaleźli się: Ewa Pydyszewska dwukrotnie VII-a 100 grzb i 100 dow, Anna Banasiak VII-a 100klas, Filip Turek IX-ty na 100grzb. Gratulacje dla wszystkich reprezentantów Konstantynowa za ogromną ilość nowych rekordów życiowych oraz dla dopingujących nas sympatyków pływania za stworzone widowisko.

Wyniki oraz GALERIA aut.M.Gotlib w rozszerzeniu

Dziękujemy za nieocenioną pomoc w oragnizacji wyjazdu państwu Dąbrowskim oraz p. Gotlib. Wyniki
Galeria aut.M.Gotlib