Grand Prix Polski-Olsztyn i Liga dzieci III runda

Najstarsi zawodnicy Piątki Konstantynów w weekend będą rywalizować w ostatnim Pucharze Polski w pływaniu sezonu letniego. Dwa tygodnie później odbędą się Mistrzostwa Polski seniorów, na których zawodnicy powalczą o bilet do Londynu. Pamiętajmy, że reprezentaci Konstatnynowa to jeszcze nastolatkowie, a Oni podczas Mistrzostw Polski rywalizować będą o minima na Mistrzostwa Europy Juniorów. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza.

Wyniki w GP Olsztyna w rozszerzeniu

 

Zawodnicy Piątki z Klasy IVej rywalizowali w sobotę 28.04 w Pajęcznie. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa wystąpili w czteroosobowym składzie podczas III rundy Ligii Dzieci. Najlepiej spośród konstantynowskiej ekipy spiała się Marcelina Broda. Nasz rodzynek uplasował się na IX m-cu na 50 motylkiem. Męska część drużyny mimo uzyzkania wyników bliskich rekordów życiowych, została sklasyfikowana poza pierwszą dziesiątką. Gratulacje!!!

Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki ligii dzieci

 

Lista zawodników GP Olsztyna

Wyniki