Mistrzostwa Klas II-ch IIIrunda

Najmłodsi pływacy Piątki rywalizowali w Mistrzostwach Klas II-ch. W rywalizacji udział brało 14 klubów z województwa. Bardzo dobrze zaprezentowała się ekipa z Konstantynowa, zdobywając siedem medali 4-2-1. Po złoto sięgnęła dwukrotnie Adrianna Rozberg na 25 klasycznym i 50 grzbietem. Adam Bajer Vel Bojer wygrał sprint chłopców na 50 dowolnym. Najlepsza okazała się sztafeta chłopców pewnie wygrywając na 4×50 dow w składzie: Adam Bajer, Szymon Iciachowski, Dawid Romanowski, Kolasa Michał. Srebrny medal wywalczyły dziewczęta w sztafecie 4×50 dow: Liwowska Maria, Bujnowicz Laura, Sterniczuk Weronika, Rozberg Ada. Wśród chłopców multi medalistom okazał się Szymon Iciachowski II m-ce 50 grzb i III m-ce 50 dow. Oprócz ww. podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza bardzo dobrze spisali się pozostali zawodnicy Piątki Konstantynów. Olbrzymim sukcesem zakończyła się rywalizacja drużynowa, w której Nasi najmłodsi pływacy wywalczyli II m-ce.
Wśród zawodników punktujących znaleźli się:
 • Adrianna Rozberg I m-ce 25 klas I m-ce 50 grzb
 • Adam Bajer Vel Bojer I m-ce 50 dow V m-ce 50 grzb
 • Sztafeta Chłopców 4×50 dow I m-ce: Adam Bajer, Szymon Iciachowski, Dawid Romanowski, Kolasa Michał
 • Iciachowski Szymon II m-ce 50 grzb III m-ce 50 dow
 • Sztafeta Dziewcząt 4×50 dow II m-ce: Maria Liwowska, Laura Bujnowicz, Sterniczuk Weronika, Ada Rozberg
 • Liwowska Maria VII m-ce 25 mot VIII m-ce 50 dow
 • Tyczkowski Andrzej VII m-ce 25 mot
 • Wodzicki Leon XI m-ce 25 mot
 • Broda Gabriela XII m-ce 50 grzb
 • Romanowski Dawid XII m-ce 50 dow, XIV m-ce 50 grzb
 • 2 sztafeta Dziewcząt 4×50 XII m-ce: Wodzicka Lidia, Łuczak Karolina, Manios Olaga, Broda Gabriela
 • 2 sztafeta Chłopców 4×50 XIII m-ce; Tyczkowski Andrzej, Grzelewski Damian, Wodzicki Leon, Belina Prażmowski Bartek
Gratulacje dla wszystkich reprezentantów Piątki!!!
WYNIKI w rozszerzeniu-poprawiono!

Wyniki

Klasyfikacja drużynowa