Piknik UKS-u 2012

Tradycyjnie członkowie UKS Piątka Konstantynów spotkali się w czerwcu nad stawami. W tym roku w Pikniku udział wzięło blisko 300 uczestników. Imprezą pokierował Robert Bujnowicz na sprzęcie nagłaśniającym wypożyczonym przez p.Piotra Drajlinga. Tradycyjnie degustowaliśmy wypieki mam i babć UKS-u oraz wyrobów Cukierni p.Cierpikowskiego. Podobnie jak co roku fantastyczne grilowane kiełbaski i kasznkę z firmy Wędliniarskiej Ryszarda Krakowskiego, przygotowali dla nas p.Cierpikowski i p.Szwedzki. Nie zabrakło znanych gości Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Burmistrza Henryka Brzyszcza, Przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Owczarka, dyr. CSiR Krystyny Opary, Radnych Mirosławy Marszałek, Zygmunta Rogali, Juliusza Kamerysa. W tym roku blisko 120 zawodników rozkoszowało się lodowymi atrakcajmi Lodziarni z ul. Łaskiej 1. Dzięki pomocy państwa Tameckich każdy z uczestników został uhonorowany pamiątkową książką z własnoręcznym wpisem opiekunów grup. Główną atrakcją Pikniku 2012 były artystyczne dzieła naszych zawodników. Myślą przewodnią i inspiracją do tworzenia rysunków byli trenerzy Piątki: Piotr Pietrasik, Robert Żołądek, Anna Pogocka, Robert Bujnowicz, Mariusz Wędrychowicz i Tomasz Kotus. Olbrzymie gratulacje za olbrzymie zaangażowanie w olbrzymie rysunki oraz za olbrzymi potencjał artystyczny przelany na asfalt wszystkim autorom.
Dziękujemy za wypożczenie samochodów dostawczych p.Dąbrowskiemu oraz p.Owczarkowi. Dziękujemy wszystkim rodzicom biorącym udział w organizacji Pikniku
Prosimy o nadsyłanie zdjęć z imprezy