Obóz w Karpaczu

Na przełomie lipca i sierpnia uks-cy przebywali z trenerami: Robertem Bujnowiczem, Piotrem Pietrasikiem i Pauliną Owczarek na obozie w Karpaczu gdzie oprócz pracy treningowej odbyły się trzy całodniowe wycieczki w Karkonosze (min. Dolina Sowia, Przełęcz Sowia, Czarny Grzbiet, Śnieżka, Biały Jar, Pielgrzymy, Słonecznik, Schronisko Strzecha Akademicka, Samotnia, Przełęcz Czarna, Czeskie Kamienie, Śląskie Kamienie, Przełęcz Karkonoska, Schronisko Odrodzenie, Mały Szyszak) dwie całodniowe wycieczki autokarowe : Czechy –Skalne Miasto i Kotlina Jeleniogórska- Zamek Chojnik, Szklarska Poręba: min. Muzeum Minerałów, Leśna Huta Szkła, Wodospad Szklarka, Schronisko Szklarki Chybotek. Zwiedzaliśmy jeszcze Muzeum Sportu i Turystyki i Muzeum Zabawe oraz uczestniczyliśmy w paradzie motocykli Harley – Davidson.

w rozszerzeniu galerie z Karpacza aut.P.Pietrasik

Dotarła do Nas kolejna bardzo miła wiadomość. Drugi start Karoliny Owczarek zakończył się sukcesem. Odniosła zwycięstwo na dystansie 500m na wodach otwartych w Zbąszyniu. Gratulacje !!! W galerii znajdziecie, oprócz zdjęć z rywalizacji Karoliny, fotki z pierwszego pokonania neru ekipy dowodzonej przez Robert Bujnowicza na początku lipca

w rozszerzeniu Galeria aut.R.Owczarek

Galeria 1

Galeria 2

Zawody w Zbąszyniu i wyprawa Roberta B