Zawody dwubojowe

W środę 26.09.2012 odbyły się zawody dwubojowe o Puchar Prezesa UKS Piątka p.Roberta Owczarka. W organizacji zawodów oprócz klubu z Konstantynowa uczestniczyła Łódzka Federacja Sportu ze środków Województwa Łódzkiego. Nagrodę główną w klasyfikacji drużynowej zdobył SKS Delfin Łódź wyprzedając UKS Piątkę oraz SP 19 Łódź. W zawodach uczestniczyli zawodnicy urodzeni w 2003 i 2002r. Startowali po raz pierwszy w konkurencji 600m biegu i 50m st. dowolnym. Olbrzymie gratulacje za ambitną postawę i pokonanie własnych słabości. Indywidualnie zaprezentowaliśmy się na piątkę tzn. 2-2-1. Złote medale wywalczyli Maria Patora w kat. 2002r oraz Adam Bajer vel Bojer w kat. 2003r. Srebne krążki zdobyli Ewa Pydyszewska i Jakub Czyżewski w kat.2002r. Brąz przypadł Tatianie Dąbrowskiej w kat. 2002r. Ponadto punkty dla drużyny zdobywali: Adrian Wencel, Maria Liwowska, Andrzej Tyczkowski, Dawid Romanowski, Cyprian Cybulski, Paulina Gotlib, Karolina Łuczak, Leon Wodzicki, Adam Pokora

Po raz pierwszy w historii klubu, Piątka zorganizowała zawody dwubojowe dla osób nierzeszonych w klubach sportowych. Udział brało ponad 30 osób w rywalizacji na stadionie i basenie. W trudach pokonywania wymagającyh konkurencji przez najmłodszych, olbrzymią rolę odegrał doping najbliższych. Licznie zgromadzeni rodzice nie szczędzili okrzyków i oklasków dla każdego przyszego sportowca.

Gratulacje!!! za udział i olbrzymią chęć do rywalizacji
Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów Darkowi Burskiemu, Agnieszce Kaczmarek, Sebastianowi Łakomskiemu, Patrycji Romanowskiej, Dawidowi Kanii, Kamilowi Piotrowiczowi, Martynie Michałowskiej, Julii Sznej, Patrycji Rzońcy, Julii Napadłek oraz trenerom UKS-u

Wyniki oraz galeria aut.M.Gotliba w rozszerzeniuWyniki
Galeria zdjęć