Pływacki długi weekend:)

Najmłodsi reprezentanci Piątki Konstantynów rozpoczną najpracowitszy długi weekend w sesji jesiennej. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Roberta Bujnowicza z rocznika 2004 udział wezmą w pierwszej rundzie Mistrzostw Klas II-ch. W piątek Ligę Dzieci zakończą podopieczni z r 2001 trenera Tomasza Kotusa. W weekend czwórka podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza walczy w Pucharze Polski w Poznaniu. W Katowicach kolejną młodość przeżywają zawodnicy Masters, kierownikiem ekipy jest Jakub Karczmarczyk. Długi weekend zakończy się we wtorek Ogólnopolskim Sprawdzianem Wytrzymałości i Wszechstronności klas VI –ch. Prawdziwym deserem dla wszystkich sympatyków pływania będą czterodniowe Mistrzostwa Europy w Pływaniu rozpoczynające się w czwartek (transmisja w Eurosporcie od 17ej )

W rozszerzeniu lista na zawody klas II-ch, GP Poznań, MP Mastrs

Link do listy klas II

Lista na GP Poznań

MP Masters