Liga dzieci Mistrzostwa Masters GP Poznań

W piątek 23.11 zakończył się czterorundowy cykl Ligii Dzieci. Podopieczni trenera Tomasza Kotusa w ostatniej rundzie spisali się najlepiej z serii czterech zawodów. Najwyższe miejsce wywalczyła sztefeta chłopców zajmując VII-ą lokatę na 4x50zm Jakub Kucharski, Jakub Czyżewski, Adam Pokora, Wojciech Sterniczuk. Indywidualnie najwyżej sklasyfikowany został Jakub Czyżewski dwukrotnie VIII-y na 100 klasi 400 dow. Gratulacje za niemalże 100% życiówek.

Wyniki w rozszerzeniu

Dziś również rozpoczeli zmagania Mastersi. Na Mistrzostwach w Katowicach Polski Piątkę Konstantynów reprezentuje 14 zawodników. Kierownikiem dorzałego KS-u jest Jakub Karczmarczyk, który przetarł szlaki medalowe już w pierwszym starcie, na 400zm zdobył Brązowy medal.

wyniki w rozszerzeniu

Grupa centralna rywalizować będzie w najsilniej obsadzonym Pucharze Polski w Pływaniu. Ponad 90 klubów delegowało blisko 550 zawodników do rywalizacji o miano najlepszego w Poznaniu. Dodatkowym smaczkiem imprezy w Poznaniu jest możliwość uzyskania minimum na Mistrzostwa Świata. Piątkę Konstantynów reprezentować będzie czworo podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza: Dawid Szwedzki, Justyna Burska, Gabriela Bakies, Milana Karpisz

wyniki w rozszerzeniu

Wyniki Ligii Dzieci

Wyniki Masters

Wyniki Pucharu Polski w Poznaniu