Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Gimnazjów i Podstawówek

Uczniowie Konstantynowa Łódzkiego z pływaniem są za pan brat. Po raz szósty z rzędu po zwycięstwach na szczeblach powiatowym i rejonowym pewnie awansowali do Finału wojewódzkiego w sztafetach pływackich. Finał rozegrano w Skierniewicach, do którego awansowało 12 najlepszych szkół województwa łódzkiego. W Gimnazjadzie dziewcząt i chłopców nieprzerwanie od czterch lat, Gimnazujm nr 1 zajmuje miejsca na podium. W tym roku zdobyliśmy dwa brązowe medale, zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się na III m-cu. Młodsze koleżnaki ze Szkoły Podstawowej nr 5 szlifują jeszcze lepszy rekord w zajmowaniu miejsc na podium. Po raz piąty wywalczyły medal wojewódzki. W tym roku zajęły również III –ce. Skład dziewcząt Gim 1: Milena Karpisz, Anna Nita, Patrycja Rzońca, Martyna Michałowska, Karolina Owczarek, Agata Twardowska, Żaneta Marciniak, Natalia Stępień, Michalina Stasiak, Aleksandra Turajczyk
Skład chłopców Gim 1: Kamil Michalak, Damian Cąbrzyński, Kamil Pawłowski, Michał Pierzyński, Szymon Szczerba, Mateusz Pinkosz, Maciej Pawliszewski, Grzegorz Kijak, Rafał Tracz, Bartłomiej Nowacki.
Skład dziewcząt SP 5: Adrianna Rozberg, Maria Liwowska, Ewa Pydyszewska, Maria Patora, Kamila Tamecka, Marcelina Broda, Sznej Julia, Romanowska Patrycja
Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie byli lub są nadal czynnie trenującymi w UKS Piątka Konstantynów. wyniki w rzoszerzeniu
Za przygotowanie młodzieży odpowiadali Sebastian Łakomski, Bogdan Kobojek, Grażyna Gomadzińska i Tomasz KotusWyniki dz SP str 1 i GIM str 2