Liga Młodzików

Bardzo dobrze popłynęli zawodnicy UKS Piątki w I rundzie Młodzików. Spośród 13 ekip województwa, konstantynowska drużyna zająła wysokie II m-ce. Spośród ponad 150 uczestników podopieczni trenera Tomasza Kotusa wywalczyli osiem medali 4-4-0. Na najwyższym stopniu podium stawali Romanowska Patrycja dwukrotnie na 50 mot i 100 dow, Piotrowicz Kamil I m-ce 100 grzb oraz sztafeta mieszana 4×50 dow, w której płynęli oprócz Kamila i Patrycji, Kania Dawid, Jakub Kraska. Srebrne krążki wywalczyli: Durkiewicz Kamila na 400dow, Kamil Piotrowicz na 200klas oraz Jakub Kraska dwukrotnie na 50 mot i 200 zm. Ponadto punkty do klasyfikacji drużynowej dla Piątki zdobywali: Julia Sznej, Jakub Szewdzki, Robert Cierpikowski, Dawid Kania, Adam Pokora.

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu WYNIKI, klasyfikacja klubowa i indywidualna

Link

Link do wyników

Klasyfikacja klubowa

Klasyfikacja indywidualna