Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego

Dobrze zaprezentowali się rezprezentaci Piątki w zawodach o Puchar Bogdana Kruszyny Kotulskiego. W rywalizacji drużynowej, spośród dzięsieciu ekip zajęliśmy IV m-ce. Indywidualnie podopieczni trenera Tomasza Kotusa zdobyli 6 medali 2-2-2. Dwukrotnie złota okazała się Kamila Durkiewicz na 100 grz i 100 dow. Suma punktów wielobojowych pozwoliła Jej wygrać klasyfikację na najlepszą zawodniczkę w roczniku 2001. Dwa srebrne medale wywalczyła Tatiana Dąbrowska na 100 klas i 100 zm. Popularny „Junior” zajął III m-ce w klasyfikacji najlepszych zawodniczek w roczniku 2002. Brązowe krążki były dziełem Jakuba Czyżewskiego na 100 klas oraz sztafety 4×50 dow w składzie z Kamilą, Jakubem, Marią Patorą i Adrianem Wenclem.

Gratulacje!!!

Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji zawodów

WYNIKI idywidualne i drużynowe w rozszerzeniu

Wyniki

klasyfikacja drużynowa

klasyfikacja najlepszych zawodników