Puchar Dyrektora SP 137 Łódź

W prestiżowych zawodach o Puchar Dyrektora SP 137 Łódź wystartowało sześć dryżyn województwa łódzkiego. Dziesięcioosobowe ekipy rywalizowały w nowych, dłuższych konkurecjach tzn.: 50 motylkiem, 100-tki grzbietem, klasykiem, dowolnym i zmiennym. Reprezntaci Piątki Konstantynów spisali się dobrze, zajmując III m-ce w klasyfikacji drużynowej oraz zdobywając pięć medali 1-2-2. Złoto wywalczyła sztafeta chłopców w składzie: Skóra Bartek, Romanowski Dawid, Wodzicki Leon, Bajer vel Bojer Adam. Srebro, pierwsze w karierze zdobyła Weronika Sterniczuk na 50 motylkiem, drugi srebny krążek wywalczyła sztafeta dziewcząt w składzie: Weronika Starniczuk, Liwowska Maria, Bujnowicz Laura, Broda Gabriela. Brązowe medale zawisłay na szyjach Gabrieli Brody za 100 dowolnym oraz Adam Bajera za 100 grzbietem. Tuż za podium plasowali się Tyczkowski Andrzej IV m-ce 50 mot, Weronika Sterniczuk IV m-ce 100 klas, Skóra Bartek V m-ce 100 dow, Romanowski Dawid dwukrotnie VI m-ce 100 grzb i 100 dow, Bajer Adam VI m-ce 100 zm oraz Broda Gabrysia VI m-ce 100 grzb. Gratulacje dla wszyskich podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa

Wyniki w rozszerzeniu

Starsi reprezntanci Piątki przebywają obecnie na obozie sportowym w Oświęcimiu. Pod okiem trenera Mariusza Wędrychowicza oprócz zawodników grupy centralnej trenuje 12osobowa grupa juniorów i juniorów starszych wchodzących w skład kadry wojewódzkiej. Finałem dziesięciodniowego pobytu będzie udział w Pucharze Polski w Oświęcimiu w najbliższy weekend 27-28.04

Wyniki