Międzynarodowe Zawody Sprint

Ośmioro reprezentantów UKS Piątki będzie rywalizowało w międzynarodowych zawodach Sprint w Skierniewicach 3-ego maja. Oprócz tradycyjnych piędziesiątek organizator Mitingu zaproponował udział w wyścigu australijskim dla szóstki najlepszych zawodników w każdym roczniku. Polega on na eliminowaniu najsłabszego pływaka w pięciu kolejnych wyścigach, w ostatnim, który jest finałem, startuje tylko dwóch.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Piątki. Reprezentanci konstantynowskiego klubu pod okiem p.Krzysztofa Dąbrowskiego oraz p.Tomasza Kraski wysoko plasowali się w indywidualnych wyścigach, zdobywając w sumie dziewięć medali 2-3-4. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanął Jakub Kraska na 50 dow i 50 grzb. Srebrne krążki zdobyli ponownie Jakub na 50 mot oraz Maria Patora na 50 klas i Adrian Wencel na 100zm. Brązowe medale wywalczyli: Maria Patora na 50 dow oraz dwukrotnie Adrian na 50 dow i 50 grzb oraz Tatiana Dąbrowska na 100 zm. Wszyscy wyżej wymienieni zakwalifikowali się do wyścigu australijskiego. Jakub Kraska zwyciężył w roczniku 2000, Maria Patora uplasowała się na II m-cu w r2002, Adrian Wencel zajął III m-ce w r2002, a Tatiana Dąbrowska ukończyłan IV m-cu.

Gratulacje!!!

Wyniki i lista w rozszerzeniuLista zgłoszonych zawodników

Wyniki