Grupa Centralna

Od 13ego maja zawodnicy Piątki Konstantynów z grupy centralnej przybywają na obozie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Spędzą tam najbliższe dwa tygodnie. Celem nadrzędnym jest przygotowanie do Głównych Mistrzostw Polski, dlatego podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza trenują na pływalni o olimpijskich wymiarach 50m. Przygotawania w Ostrowcy Świętokrzyskim to już drugie konsultacje szkoleniowe dla reprezntantów Konstantynowa. Pierwsze odbyły się w Oświęcimiu i zakończyły się bardzo dobrym startem w Pucharze Polski. Nasi zawodni zajmowali czołowe miejsca w elitarnym gronie blisko 600-set startujących z 96 krajowych klubów. W rywalizacji na na 200 i 400 dowolnym Justyna Burska dwukrotnie wygrała, na 800 dow zajeła II m-ce. Dzięki bardzo dobrym rezultatom w klasyfikacji najlepszych zawodniczek GP Oświęcimia Justyna uplasowała się na III m-cu, jest to nawyższe osiągnięcie UKS Piątki podczas zawodów PUCHARU POLSKI. Michalina Zbrojewska dwukrotnie uplasował się na III m-ce na 200 klas i 400 zm. Na tych samych dystansach Dawid Szwedzki zajął również dwukrotnie V-te m-ca. Ponadto w czołowej dziesiątce poszczególnych konkurencji miejsca wywalczyli oprócz wyżej wymienionych: Milena Karpisz, Gabriela Bakies oraz Anna Nita. Olbrzymie gratulacje do podopiecznych trenera Mariusza, którzy mocno rozbudzili naszą wyobraźnię przed GMP

Gratulacje!!!

W rozszerzeniu zastawienie zawodników wojewódzwa łódzkiego oraz wyniki

Wyniki

Zestawieni aut. M.Turskiego