MISTRZOWA EUROPY JUNIORÓW

Dwie zawodniczki Piątki Konstantynów Łódzki MILENA KARPISZ i ANNA NITA będą reprezentowały Polskę w Mistrzostwach Europy Juniorów (Poznań, 10 – 14 lipca 2013). Powołano je do kadry na MEJ po Głównych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie. Jakie szanse na MEJ dają im wyniki osiągnięte dotychczas? Wskazują, że walka o finały będzie dla nich bardzo trudna, ale nie traćmy nadziei

Trzymajmy kciuki za podopieczne trenera Mariusza Wędrychowicza

1 dzień –

Pierwszego dnia reprezentacja Polski okazała się bardzo gościnna. W Poznaniu Nasi Juniorzy wywalczyli jeden złoty medal w sztafecie meskiej 4×100 dow. Milena i Ania start na 800 dow zakończyły poza pierwszą 10tką.

2 dzień –

Przykra informacja dotarła do klubu. Milena Karpisz doznała kontuzji i wycofano Ją ze startów w MEJ. Anna Nita wyścig 400 dow zakończyła na XXII -m-cu

3 dzień

Anna Nita startowała na dystansie 1500m zająła XVIII-tą lokatę

4 i 5 dzień

Czwartego dnia MJ, konstantynowianki nie wystartowały. Ostatniego piątego dnia do składu reprezentacji powróciła Milena Karpisz. Wystartowała w konkurecji sztafetowaj. Drużyna żeńska na 4×200 dow uplasowała się na VI-tym m-cu.

W sumie reprezentaci Polski na MJ wywalczyli siedem krążków 2-1-4. Nasz kraj zajął VIII m-ce w klasyfikacji medalowej. Gratulacje!!!

W rozszerzeniu wyniki live

WYNIKI